O Galerii

Galeria Pracowni Hobbystycznej 7Życzeń to miejsce, w którym przede wszystkim można obejrzeć prace mojego autorstwa… popaść na moment w zadumę… po to by za chwilę stwierdzić, iż pragnienie posiadania przedmiotów jedynych w swoim rodzaju i niepowtarzalnych jest zbyt silne, by mu się oprzeć. Galeria stworzona została głównie z myślą o tych, którzy śmiało spełniają swoje życzenia i chcieliby zamówić u mnie coś rękodzielniczego, nietuzinkowego, coś dla siebie w ramach potrzeby czy kaprysu, lub unikalny przedmiot dla wyjątkowej osoby lub na wyjątkową okazję.
Moja Galeria ma to do siebie, że wybrany przedmiot może stać się własnością osoby, której szczególnie przypadł do gustu. Dlatego też przy zdjęciach zamieszczam notkę informującą o dostępności. I tak jak przystało na Galerię rękodzieła – dostępna jest zawsze 1 sztuka. Oczywiście w danej serii może powstać wiele przedmiotów spełniających tę samą funkcję, natomiast każdy z nich będzie odrobinę inny i będzie miał swoją tożsamość i własny charakter.

Mail Galerii: siedem.zyczen@interia.eu

Tu ślijcie swoje zapytania, zamówienia i rezerwacje. Odpowiem na każdy mail, a do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.

Co nam zostało?


Jakoś nie aktywizuję sprzedaży. Nie wiem. Ostatnio robię sama dla siebie!
To co mi zostało można nabyć tu:
Kwiaciarnia Art-Eco, Zielonka, Marecka 36
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=164029010419431&set=pb.100004369985047.-2207520000.1367044838.&type=3&theater
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz